Kosmetyka - Polski Peeling Ziołowy

Polski Peeling Ziołowy z serii kosmetyków Instytutu Kosmetycznego JADWIGA, jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała. Polski Peeling Ziołowy mogą wykonywać kosmetyczki i dermatolodzy po przeszkoleniu firmowym. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami.

Działanie:

Zabieg wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku.

Likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka.

Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się.

Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny

Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami u kosmetyczki - pierwsza to zabieg złuszczania, druga - usunięcie resztek naskórka

W przypadkach trudnych zabieg powinien być poprzedzony wizytą u dermatologa w celu ustalenia diagnozy skóry i uzyskania zgody na zabieg głębokiego złuszczania

Na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry

Przeciwwskazania do złuszczania:

- Infekcyjne choroby skóry ostre i przewlekłe

- Wirusowe, czyli opryszczka nawracająca, brodawki płaskie i pospolite

- Grzybice

- Znamiona barwnikowe skóry

- Nowotwory skóry i stany przed nowotworowe np. rogowacenia starcze

- Trądzik różowaty

- Skóra bardzo wrażliwa i alergiczna

Seria zabiegów:

Przy cerze trądzikowej wykonujemy 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach.
W przypadku skóry dojrzałej w celu odmłodzenia 1 lub 2 razy do roku (wiosną i jesienią) jako lifting biologiczny bez skalpela. W pierwszych dniach po zabiegu należy unikać mrozu (poniżej 50C) natomiast przez 30 dni po zabiegu unikać słońca i nie korzystać z solarium.
U klientek, które po raz pierwszy poddają się zabiegowi, wykonuje się go powierzchownie.
Odkryj w sobie piękno...

główna | kosmetyka | kosmetyka estetyczna | fryzjerstwo | stylizacja paznokci | masaże | cennik usług | kontakt