Kosmetyka - Peeling Kawitacyjny 

Peeling kawitacyjny to zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków.
Kawitacja jest nowoczesną technologią wykorzystywana głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy.
Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych.
Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjną. Fala ta w obecności wody rozprowadzonej po powierzchni skóry tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozszerzonym gazem.
Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają znacznemu poszerzeniu a następnie gwałtownie pękają. W krótkim czasie (rzędu mikrosekund) na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła i znacznie rośnie ciśnienie. To powoduje rozbijanie martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach. Ultradźwięki wykorzystywane sa również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych w głąb skóry w celu ich skutecznego działania.
Peeling kawitacyjny jest obecnie wykorzystywany w wielu profesjonalnych gabinetach.
Daje znakomity efekt!
Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum (łoju produkowanego przez gruczoły łojowe w skórze człowieka) z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). 

Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. 


Efekty:


peeling1                        

Odkryj w sobie piękno...

główna | kosmetyka | kosmetyka estetyczna | fryzjerstwo | stylizacja paznokci | masaże | cennik usług | kontakt